Okładka folderu pt. Turystyczno-kulturalna oferta Włodawy i okolic. Panorama Włodawy - grafika na zielonym tle.

"Oto pierwszy dawno oczekiwany zbiór wydarzeń kulturalnych i punków turystycznych na terenie powiatu włodawskiego. Turyści oraz mieszkańcy powiatu znajdą zgromadzone w jednym miejscu informacje o dostępnych ścieżkach edukacyjnych, rowerowych, pieszych, zabytkach, miejscach pamięci, imprezach kulturalnych, spływach kajakowych i innych atrakcjach we Włodawie i okolicach" - informacja z folderu.

Projekt "Wspólna Włodawa" realizowany w partnerstwie lokalnym przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Włodawskiej (lider projektu), Grupę Mowa Żywa, Inicjatywę Między Drzewami, Miejską Biblioteką Publiczną we Włodawie, Urząd Miejski we Włodawie.

Dofinansowano ze środków Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Folder można obejrzeć tutaj: Turystyczno-kulturalna oferta Włodawy i okolic.