W środę, 27 marca wybrałam się na spotkanie z przedszkolakami do Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie.

20240327 04

Zbliżające się Święta to dobra okazja do rozmów o tradycji, wiośnie i spędzaniu wolnego czasu z rodziną. Ponieważ w tym dniu wypadał Międzynarodowy Dzień Teatru postanowiłam do naszych rozmów wykorzystać teatrzyk kamishibai :)
Magiczna, drewniana skrzynka zaciekawiła milusińskich, którzy wpatrzeni w teatrzyk wysłuchali kilku wierszy o wielkanocnych tradycjach. Wiosenne plansze prowokowały do naśladowania dźwięków budzącej się do życia przyrody :) Wiosną wszystko nabiera koloru, tempa i energii! Przedszkolaki podobnie, jak ta radosna poru roku wykazały się energią i entuzjazmem :)
Dziękuję za zaproszenie do Waszego zawsze kolorowego i wesołego przedszkola, a także za piękne życzenia wielkanocne!
Beztroski w te świąteczne dni życzy zespół Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie :)

Joanna Orzeszko

Fot. MPI