Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich

ul. Przechodnia 13

Ilja Trochanowski

trochanowski ilia

* Uczeń klasy III gimnazjum im. Zamoyskich we Włodawie.
* Młody człowiek o wielu pasjach i osobowości poszukiwacza oraz odkrywcy, którego do działania popycha ciągły głód wiedzy .
* Uwielbia czytać kryminały, jego ulubionymi autorkami są Agatha Christie i Joanna Chmielewska oraz wydawnictwa popularno-naukowe.
* W szkole podstawowej nie rozstawał się z komiksem (Asterix, Usagi Yojimbo), sam też podejmował próby tworzenia własnych.
* Lubi rysować, szczególnie różnego rodzaju wzory.
* Sztuką orgiami zainteresował się w klasach początkowych Sz. P. przypadkowo, kiedy dostał książkę pt. „Orgiami, zabawa dla każdego” jako nagrodę w konkursie plastycznym. Potem nastąpiła długa przerwa, na dobre powrócił do swojej pasji w gimnazjum. Teraz jest ona dojrzała i na poważnie.
* Lubi grać na drumli, podejmuje próby nauki na chińskim Erhu.
* Słucha muzyki oryginalnej np. Dead Can Dance, The Hu, Dakha Brakha, Dakh Daugthers, Enya, Mathias Duplessy, Niyaz, Hassak.
* Uwielbia oglądać filmy, szczególnie podobały mu się “Amelia” i “Leon Zawodowiec”.
* Ma zdolności kulinarne.
* W przyszłości chce zajmować się nauką.
/inf. Ilja Trochanowski/

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kilku prac młodego artysty:

trochanowski ilia 001

trochanowski ilia 002