IBUK LIBRA - czytasz gdzie chcesz i jak chcesz

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie informuje, że wspólnie z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. H. Łopacińskiego w Lublinie oraz 12 bibliotekami publicznymi województwa lubelskiego wykupiła dostęp do wybranych publikacji elektronicznych w czytelni on-line IBUK LIBRA. Dostęp aktywny jest w terminie od 3 marca 2015 r. do 4 marca 2016 r.

Serwis IBUK LIBRA to pierwsza w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych z różnych dziedzin oraz literatury pięknej. E-czytelnia zapewnia bezpłatny, całodobowy dostęp do ponad 1000 książek z różnych dziedzin wiedzy. IBUK LIBRA pozwala nie tylko na czytanie książek, ale również na zaawansowaną pracę z e-książką, m.in. robienie notatek w książce, dodawanie zakładek czy wyszukiwanie w tekstach słów i fraz.

Korzystanie z czytelni on-line z komputera, tabletu czy telefonu jest możliwe zarówno na terenie siedziby MBP – dla każdego, jak i poza nią – dla czytelników posiadających kod PIN (do pobrania w bibliotece).

Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu.

Czytelnia IBUK LIBRA

IBUK Libra – jak dodać kod PIN (pdf)

IBUK Libra

Jesteś› tutaj: Strona główna