We wtorek, 9 stycznia 2024 r., w czytelni Działu Regionalnego Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych „Pasja”.

Kobiety stoją dookoła stołu

W pierwszym tegorocznym spotkaniu klubu wzięła udział dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie Dorota Redde-Sawczuk składając uczestniczkom najlepsze noworoczne życzenia.

Kobiety stoją dookoła stołu

Klubowiczki podsumowały miniony rok pod względem wydarzeń kulturalnych, dyskutowały o planach na najbliższe spotkania oraz zajęły się sprawami bieżącymi klubu.

Kobiety siedzą dookoła stołu

Ponadto uczestniczki zapoznały się z ostatnim wydawnictwem Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie – „Zeszytem poetyckim 2023”. Autorami wierszy zawartych w publikacji są członkowie „Nadbużańskiej Frazy” – grupy poetyckiej będącej integracyjną częścią STKN.

Następne spotkanie DKK już 13 lutego 2024 r., o godz. 15.30.

Edyta Pietrzak