W dniu 6 grudnia odwiedziła nas z życzeniami świątecznymi i pięknym prezentem Pani Poseł na Sejm RP Anna Dąbrowska-Banaszek.

Na pierwszym planie dwie kobiety, poseł Anna Dąbrowska-Banaszek i autorka wystawy, oglądają dekoracje świąteczne w stojącej oszklonej gablocie, w tle oszklona 4-dzielna gablota z wiszącymi ozdobami świątecznymi

Jako Pomocnik Mikołaja :) obdarowała bibliotekę pakietem cennych publikacji Wydawnictwa Sejmowego, a także zwiedziła naszą nową wystawę „Święta w powojennej Włodawie”.

9 leżących książek, 8 widocznych okładek: Z dziejów sejmu polskiego, Unia Lubelska wczoraj i dziś, Wielki słownik parlamentarny, Konstytucja RP, Konstytucja 3 Maja 1791 roku, Miejsca sejmowania w I Rzeczypospolitej, Józef Piłsudski, Ingacy Daszyński.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i prezenty! Książki dostępne będą wkrótce po opracowaniu w Wypożyczalni dla Dorosłych naszej placówki.

Beata Wulczyńska