Przedstawiam kolejnych, wspaniałych finalistów akcji czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”, którzy przystąpili do projektu i podczas wypożyczania książek z naszej biblioteki zebrali komplet naklejek. Oto nasze „Książniczki”: Milenka Winniczuk, Alicja Romaszewska, Karolinka Ładak, Maria Zielińska i Hania Litaszewska oraz „Książęta Książek”: Piotruś Kaliszuk, Krzyś Naja, Józio Naja i Sebastian Dąbrowski.

Utworzono dwa kolaże ze zdjęć zrobionych w bibliotece i przed nią, na których pozują dzieci z wręczonymi dyplomami i wspaniałymi orderami.

Dzieci otrzymały piękne dyplomy i zostały uhonorowane orderami świadczącymi o ich czytelniczej pasji.
Serdecznie gratuluję wszystkim finalistom projektu.

Małgorzata Topolska