We wtorek (20.06.2023 r.) w czytelni Działu Regionalnego biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Grupa poetów siedzi przy stole. W tle z lewej strony regały z książkami i prasą, z prawej okno.

Podczas spotkania artyści czytali swoje ostatnie dokonania poetyckie, ze szczególnym uwzględnieniem limeryków. Wymieniali się też uwagami o osobistych doświadczeniach w twórczej pracy literackiej.

Ponadto, w związku z planowanym wydaniem kolejnego "Zeszytu poetyckiego", zajmowali się sprawami organizacyjnymi związanymi ze zgromadzeniem utworów do przyszłej publikacji.

Grupa poetów siedzi przy stole. W tle z prawej strony regały z prasą; z lewej przejście do następnego pomieszczenia.

Następne spotkanie poetów już 18 lipca 2023 r., o godz. 14.00.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" na Facebooku.

Edyta Pietrzak