We wtorek 26 września 2023 r. w naszej bibliotece odbyło się szkolenie dla dyrektorów, kierowników i pracowników Bibliotek Publicznych i Filii Bibliotecznych powiatu włodawskiego.

z lewej strony stoją dwie kobiety, jedna coś mówi. Przy stołach siedzi grupa ludzi i słucha

W programie szkolenia:
1. Analiza funkcjonowania bibliotek publicznych – wskaźniki efektywności i dane statystyczne – powiat włodawski – Lidia Głębicka, instruktor WBP w Lublinie.
2. Jak przygotować projekt Krok po kroku do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Paweł Kordybacha, instruktor WBP w Lublinie.
3. Kancelaria i składnica akt w bibliotece – Małgorzata Buczek, Żaneta Wasyjczuk – pracownicy chełmskiego Oddziału Archiwum Państwowego w Lublinie.
Kolejne szkolenie powiatowe przewidziane jest na grudzień bieżącego roku.

z lewej strony stoi kobieta i coś mówi, za nią w tle na ekranie wyświetla się prezentacja. Przy stołach siedzi grupa ludzi

z lewej strony przy stole siedzi mężczyzna i coś mówi

grupa ludzi siedzi przy stołach i słucha wystąpienia prelegenta

na środku stoi kobieta i coś mówi. Przed nią siedzi grupa ludzi i słucha