We wtorek, (19 grudnia) naszą bibliotekę odwiedziła grupa „Pszczółek” z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie, wraz z paniami: Iwonką Danielczuk i Joanną Bondarczuk.

Po lewej stronie siedzi bibliotekarka. Z prawej siedzi grupa dzieci wraz z paniami, skierowana twarzami do prowadzącej. Tło stanowi wystrój biblioteki w postaci regałów z książkami.

Zaprezentowałam dzieciom naszą najnowszą książkę „Noc wigilijna” – C.C Moore, która zawiera pozytywkę z pięknym utworem „Deck the Halls”.
Zarówno tekst jak i melodia wprowadziły nas w wyjątkowy, przedświąteczny nastrój.

W oddali siedzi bibliotekarka z prezentowaną książką w dłoniach. Wokół niej siedzi grupa dzieci, skierowana twarzami do niej. Tło stanowią regały z książkami.

Podczas zajęć, rozmawialiśmy o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i wizycie Świętego Mikołaja, który przychodzi tylko do grzecznych dzieci :).
Następnie oprowadziłam grupę po wystawie prac pani Katarzyny Obary, które są prezentowane w „Galerii Na Piętrze”. Prace pani Katarzyny, oczarowały moich gości. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych cieszą się eksponowane materiały dotyczące makijażu do sesji fotograficznej, biżuterii i wyjątkowych nakryć głowy.
Na zakończenie spotkania, życzyliśmy sobie zdrowych, pogodnych świąt i wizyty Świętego Mikołaja w naszych domach.
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Fot. Dawid Jabłoński