Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, przystąpiła do projektu „Kolorowy potwór. Emocje w bibliotece”, którego organizatorem jest wydawnictwo Mamania.

Po lewej stronie siedzi oparta o dyplom maskotka - różowy potwór.  Obok wyeksponowane są książki z wydawnictwa Mamania. Tło stanowi wystrój biblioteki w kolorach czerwono- czarnych i żółte pluszowe misie.

W marcu, zostaliśmy wyróżnieni za pierwsze przeprowadzone zajęcia z różowym potworem, który mieści w sobie mnóstwo miłości.
Otrzymaliśmy od organizatorów konkursu wspaniałe książki, które będą wykorzystywane podczas kolejnych zajęć z dziećmi. Paczkę, otworzył w Oddziale dla Dzieci - różowy potwór, który z przyjemnością pozował do fotografii.
Serdecznie dziękuję wydawnictwu Mamania, za dostrzeżenie i docenienie przeprowadzonych zajęć z książką „Kolorowy potwór”- Anna Llenas.
Zajęcia z kolejnymi emocjonującymi potworami już wkrótce :)

Małgorzata Topolska