I po wakacjach... Klub Emeryt :) pl wraca do zajęć

We wrześniu uczestnicy bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl spotkali się trzy razy (12, 19 i 26.09.2018 r.).

0926DSC 0001

12 i 26 września Klubowicze omawiali sprawy organizacyjne, dzielili się wrażeniami w minionych wakacji oraz przypominali sobie podstawy obsługi komputera z akcentem na zasady korzystania z narzędzi udostępnionych w systemie Windows 8.1.

19 września wysłuchali wykładu pani Krystyny Sobańskiej-Stępień (podinspektor w stanie spoczynku, reprezentantka Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939) dotyczącego powstania i historii Policji. Aktualne zasady funkcjonowania Policji przedstawił podinsp. Krzysztof Tatys – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Uczestnicy wydarzenia obejrzeli wystawę „Historia Policji" (ze zbiorów Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 w Lublinie) udostępnioną włodawskiej książnicy przez Komendę Powiatową Policji we Włodawie.

Październikowe spotkania poświęcone będą utrwalaniu podstaw obsługi komputera.

Zajęcia prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy I po wakacjach... Klub Emeryt :) pl wraca do zajęć