Październikowe spotkanie DKK „Pasja"

Zgodnie z harmonogramem (drugi wtorek miesiąca) 9.10.2018 r. spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych „Pasja".

DSC 0003

Klubowiczki należące do DKK spotykają się w naszej bibliotece już od wielu lat. Tematem merytorycznym spotkania zaplanowanym na tę okoliczność miała być dyskusja nad książką Katarzyny Pawlikowskiej pt. „YEStem Kobietą".
Niestety omawianie w/w lektury zostało odłożone na później, ponieważ spotkanie zdominowały sprawy organizacyjne związane z czekającą nas uroczystością. A mianowicie 24 października (środa) o godz. 16.00 organizujemy wspólnie z Włodawskim Towarzystwem Przyjaciół Chorych „Hospicjum", Społecznym Zakładem Opieki Hospicyjnej "Hospicjum" i Miejską Biblioteką Publiczną we Włodawie otwarte spotkanie na okoliczność Światowego Dnia Opieki Paliatywnej i Hospicjów.

Wszystkich chętnych, którym nie jest obca troska o drugiego człowieka w potrzebie, którzy mogą i chcą pomagać zapraszamy na spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie 24 października o godz. 16.00.

Ewa Krukowska
opiekun DKK

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Październikowe spotkanie DKK „Pasja"