Wtorkowy (29.10.19) poranek upłynął nam wesoło za sprawą roześmianych Pszczółek z Przedszkola Miejskiego Nr 1 we Włodawie. Czterolatki przyszły do biblioteki wraz z nauczycielem, panią Natalią Cabaj, by poczytać i posłuchać opowieści o jesieni.

DSC0133

W temat tej wielobarwnej pory roku wprowadził nas Fenek, bohater serii przygodowej dla najmłodszych Czytelników. Z książeczki „Skarby jesieni” moi goście dowiedzieli się m.in., jakie pyszne rarytasy możemy znaleźć w jesiennym sadzie. Nie jest już tajemnicą, z czego nasze babcie i mamy robią aromatyczne przetwory, które umilają nam nie jeden jesienny wieczór :)
Dzieci ochoczo pokolorowały obrazki z charakterystycznymi dla obecnej aury motywami, które zdobią teraz Oddział dla Dzieci i przypominają nam o tej radosnej wizycie :)

Dziękując Wam za odwiedziny zapraszam do kolejnych wizyt w bibliotece :)