W poniedziałek, (20 listopada) miałam przyjemność gościć uczniów klasy III „b” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włodawie, wraz z wychowawczynią panią Renatą Kostrzewską.

grupa dzieci wraz z paniami pozują do fotografii. Tło stanowi tablica z planszami i regały z książkami

Podczas dzisiejszych zajęć, wspólnie rozmawialiśmy o najpopularniejszej książce Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”. Cieszy mnie to, że książka, która jest aktualnie lekturą skradła serca moich miłych gości.

W oddali po lewej stronie stoi bibliotekarz. Wokół siedzi grupa dzieci skierowana twarzami do bibliotekarki. Tło stanowi tablica na której wiszą kolorowe plansze i półki z książkami.

Uczniowie chętnie wzięli udział w przygotowanych zagadkach, które utrwaliły im wiadomości z przeczytanej książki. Wszystkie dzieci prawidłowo odpowiadały na szczegółowe pytania.

W oddali stoi przy tablicy bibliotekarka wraz z uczniem. Uczeń pisze na tablicy odpowiedzi.  Wokół niego siedzi grupa dzieci. Tło stanowi wystrój biblioteki w postaci regałów z książkami.

Serdecznie dziękuję za wspaniale spędzony czas oraz piękną niespodziankę, którą dzieci wykonały specjalnie dla mnie „Pudełko dobrych życzeń”.

Na pierwszym planie leży na blacie żółte pudełko. W oddali siedzi grupa dzieci. Tło stanowi wystrój biblioteki w postaci regałów z książkami.

Kochani, codziennie je otwieram i czytam od Was te piękne i wzruszające życzenia.
Zapraszam wszystkie dzieci do korzystania z naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska