zaprasza na wykład z cyklu

Akademia Wiedzy Niezbędnej

Katarzyna Kowalska

BEZPIECZNE BANKOWANIE
czyli
bezpieczne korzystanie z bankowości elektronicznej,
karty płatniczej i bankomatu

Plakat anonsujący wydarzenie. Treść na plakacie zgodna z tekstem anonsu. Zdjęcie mężczyzny przed laptopem, zdjęcie klawiatury z kłódką, logotypy: Akademii Wiedzy Niezbędnej, Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie i Gminy Miejskiej Włodawa.

1 marca 2024 r. (piątek), godz. 16.00
Galeria Na Parterze
ul. Przechodnia 13, 22-200 Włodawa

Spotkanie we współpracy z Fundacją Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego i Gminą Miejską Włodawa.

Wykład będzie obejmował zasady bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej, karty płatniczej i bankomatu oraz sposoby postępowania umożliwiające uniknięcia oszustw internetowych i telefonicznych.

Katarzyna Kowalska – wolontariuszka Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego; menedżerka sprzedaży ds. agrobiznesu w Santander Bank Polska i Santander Leasing.
Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz PWSZ w Chełmie i University of Illinois. Posiadaczka stopnia zawodowego dyplomowany pracownik banku nadawanego przez Związek Banków Polskich; w latach 2014-2015 dyrektorka włodawskiego Oddziału Santander Bank Polska
Pasjonatka książek i MBP we Włodawie, miłośniczka makramy i robótek na drutach