zaprasza na

z Nadbużańską Frazą

ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej
im Janusza Kalinowskiego we Włodawie

Plakat anonsujący wydarzenie. Treść na plakacie zgodna z tekstem w anonsie. Element graficzny: zdjęcie gitary.

20 marca 2024 r. (środa), godz. 16.00
Galeria Na Parterze
ul. Przechodnia 13, 22-200 Włodawa

W programie:
"Zaśpiewaj mi wiersz..." – wieczór z poezją Nadbużańskiej Frazy w interpretacji autorów z oprawą muzyczną w wykonaniu Andrzeja Sobolewskiego

ORGANIZATORZY I PARTNERZY ORGANIZACYJNI:

Gmina Miejska Włodawa
Nadbużańska Fraza ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie

Światowy Dzień Poezji – święto obchodzone corocznie 21 marca, ustanowione przez UNESCO jesienią 1999 roku. Główne uroczystości tego święta odbywają się w Paryżu. Celem tego dnia jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie. UNESCO zadeklarowało, że ten dzień ma "dać nowy impuls, aby docenić poezję oraz poprzeć krajowe, regionalne i międzynarodowe ruchy poetyckie" Wikipedia.