Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zaprasza zadeklarowanych uczestników Powstańczego foto-pleneru po Ziemi Włodawskiej realizowanego w ramach Programu Dotacyjnego Biura „Niepodległa” „Powstanie Styczniowe 1863 - 1864” na warsztaty fotograficzne z Radosławem Kuczyńskim – członkiem Koła Fotograficznego „RONDO” działającego przy Włodawskim Domu Kultury.

plakat z informacją o warsztatach fotograficznych z Radosławem Kuczyńskim

Z pasjonatami fotografii dokumentującej lokalną historię spotkamy się 4 kwietnia o godz. 11:30 w sali naukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie przy ul. Przechodniej 13 (II piętro).

Zapraszamy z aparatami fotograficznymi, telefonami komórkowymi, smartfonami. Przygotujmy się do udokumentowania miejsc pamięci powstańczej w powiecie włodawskim.