Z wizytą w przedszkolu

Środowy poranek, (10 października) zaowocował spotkaniem z panią Agnieszka Matczuk i jej nowymi podopiecznymi w Miejskim Przedszkolu nr 1 we Włodawie.

IMG 20181010 093403

Powodem mojej wizyty, było obchodzone tego dnia święto Światowego Dnia Drzewa. Dlatego też, czytana przeze mnie opowieść podejmował niniejszą tematykę.
Postanowiłam zachęcić grupę trzy i czterolatków do wysłuchania bajeczki, którą przedstawiłam za pomocą teatrzyku kamiszibaj. Sposób zaprezentowania bajki wzbudził u małych odbiorców ogromne zainteresowanie. Rezolutne przedszkolaki miło zaskoczyły mnie zabawnymi komentarzami. :) Burzliwa i radosna dyskusja towarzyszyła całemu spotkaniu.
Wszystko to pozwala żywić nadzieję, że dzieci odwiedzą bibliotekę w poszukiwaniu innych ciekawych historii, skrywanych w naszym księgozbiorze.
Serdecznie dziękuję za owocne spotkanie.

Małgorzata Topolska

Fotografie: Agnieszka Matczuk, Joanna Bondarczuk.

Jesteś› tutaj: Oddział dla Dzieci Z wizytą w przedszkolu