Jesienne dyskusje w młodzieżowym i dziecięcym DKK

Jeszcze trochę słońca udało nam się złapać w drodze do biblioteki, gdzie w sobotnie przedpołudnie (20 października) dyskutowaliśmy o książkach... i nie tylko :)

DSC 0007

Spotkanie rozpoczęliśmy od lektury „Wszystkie moje mamy" Renaty Piątkowskiej. Książka będzie głównym tematem wydarzenia, o którym niebawem napiszemy na bibliotecznej stronie.
Zasłuchani w fabułę mocno wczuliśmy się w role bohaterów opowieści, które wydarzyły się naprawdę, a do tego tak niedawno. Emocje towarzyszące wszystkim klubowiczom pozwoliły wymienić między sobą krótkie refleksje o losach postaci literackich i odnieść je do naszego życia.
Po tej podróży sentymentalnej postanowiliśmy przenieść się w świat fantazji i pięknych obrazów. Zagraliśmy w Dixit :) Pięknie zilustrowane karty gry uruchomiły naszą wyobraźnię, nierzadko zaskakując współgraczy oryginalnością skojarzeń :) Wrócimy do tej gry z pewnością!

Dziękuję za miłe spotkanie i do zobaczenia niebawem :)

Zajęcia moderowały: Joanna Orzeszko, Małgorzata Topolska

Joanna Orzeszko

fot. J. Orzeszko, P. Stańczuk