Lubimy takie poranki w bibliotece, kiedy uśmiech i radość dzieci rozjaśnia ponurą aurę zza okna.

DSC0069

W czwartek, 7 listopada Oddział dla Dzieci odwiedziła kl. 0 „a” ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie. Uczniowie wraz z wychowawczynią, panią Sylwią Faderewską przyszli do biblioteki, by posłuchać opowieści jesiennych.

Przygody Fenka pozwoliły nam rozwiązać zagadkę skarbów jesieni! Aromatyczne przetwory domowe, które umilają nam jesienne i zimowe wieczory nie mają już przed nami tajemnic :)
Podczas spotkania powstały barwne rysunki, które zdobią teraz Oddział dla Dzieci ciesząc oczy naszych czytelników. Po lekturze ulubionych książek pośmialiśmy się przy grach dostępnych w Oddziale. Moi goście wykazali się niezwykłą błyskotliwością i poczuciem humoru podczas rozgrywek stolikowych :)
Na zakończenie wizyty, dzieci odkryły przed nami swój talent wokalny. Z przyjemnością wysłuchałyśmy piosenki o magicznych słowach :)
Dziękując za te odwiedziny, zapraszamy do kolejnych spotkań wśród książek :)