zaprasza

na wystawę prac plastycznych

Katarzyny Obary

Plakat anonsujący wydarzenie, treść na plakacie zgodna z anonsem. Elementy graficzne: skany prac plastycznych artystki.

Wernisaż: 29 listopada 2023 r. (środa), godz. 17.00

Galeria Na Piętrze
ul. Przechodnia 13

Portret kobiety

Katarzyna Obara - lat 22, pochodząca z gminy Hańsk. Absolwentka Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania. Posiadająca tytuł plastyka w specjalności techniki scenograficzne w specjalizacji charakteryzacja i wizaż.

„Rysuję od najmłodszych lat. Jestem samoukiem w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o styl moich prac to w większości jest to realizm - portrety, martwa natura - ale zdarzają się również prace w bardziej kreskówkowym stylu. W technikum zaczęłam interesować się makijażem. Dwa lata temu rozpoczęłam naukę na studium na specjalizacji charakteryzacja i wizaż. Od tamtej pory wykonuję makijaże okolicznościowe, biorę udział w sesjach zdjęciowych, miałam również przyjemność przez chwilę pracować w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie.”

Instagram: @just_some_kate_art, @katherine_de_makeup