W czwartek, 19 września 2019 r., w Galerii Na Piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbyło się podsumowanie projektu "Chcemy być tacy sami... półkolonie dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Lepsze jutro" oraz otwarcie wystawy fotograficznej dokumentującej ww zadanie.

lepsze jutro plakat 01

Pani Justyna Gajos, Prezes Stowarzyszenia "Lepsze jutro", podziękowała współorganizatorom za wsparcie projektu, pogratulowała uczestnikom czynnego udziału w zadaniu oraz przedstawiła kolejne działania, które miały miejsce w czasie trwania przedsięwzięcia.

W Galerii Na Piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie prezentowana jest wystawa dokumentująca zrealizowane przez Stowarzyszenie zadanie. Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji w godzinach pracy biblioteki.

Edyta Pietrzak

Fot. E. Pietrzak