Od 3 marca otwieramy Filię nr 5 przy Al. J. Piłsudskiego 66.

* Dni otwarcia: środa - czwartek - piątek,

* godziny otwarcia dla czytelników: 10.00-13.0014.00-17.00,

* przerwa na dezynfekcję w godz. 13.00-14.00,

* do 31 marca 2021 r. czytelnicy filii są zwolnieni z opłat za przetrzymanie zbiorów po terminie.

Jednocześnie przypominamy, że aby wypożyczyć książki, należy je najpierw zamówić - osobiście, telefonicznie, e-mailem i odebrać w terminie do 7 dni (nr tel.: 82 57 24 733; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Prosimy o przestrzeganie procedury zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie w czasie epidemii COVID-19 (dostępnej na stronie mbpwlodawa.pl).
Bardzo dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w tym trudnym dla wszystkich czasie! Mamy nadzieję, że kiedy wszystko wróci do normy, będziemy mogli Was gościć w bibliotece bez żadnych barier i utrudnień!