Miejska Biblioteka Publiczna i Inicjatywa Lokalna Między Drzewami serdecznie zapraszają na wystawę fotograficzną i spotkanie poświęcone ptakom z naszego sąsiedztwa, tym mniej lub bardziej znanym.

ptasie historie plakat 01

24 kwietnia 2019 r. (środa), godz. 17.00
Galeria Na Parterze
ul. Przechodnia 13

O ptakach i ich zwyczajach - czyli o swojej pasji i fascynacji ptakami - opowie ornitolog dr Jarosław Krogulec z Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, organizacji zrzeszonej w Koalicji Ratujmy Rzeki.

Zuza Goleman, uczennica kl. VII SP2 we Włodawie przedstawi nam "Nudne wrony z całkiem innej strony".

Podczas spotkania zaprezentowane będą fotografie pana Mieczysława Kozioła, który zdradzi nam tajniki ptasiej fotografii i opowie o tym jak nasi skrzydlaci przyjaciele są czasem bardzo wymagającym modelami.