Plakat informujący o spotkaniu w formie spaceru w ramach projektu Wspólna Włodawa. Na plakacie logotypy organizatorów (Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Włodawskiej, Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, inicjatywa lokalna Między Drzewami, Grupa Mowa Żywa, Gmina Miejska Włodawa), grafika przedstawiająca krajobraz Włodawy oraz informacja o wsparciu finansowym projektu przez Lokalne Partnerstwa PAFW (Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności) i logo programu.
Spacer pt. "Rola i znaczenie parków w przestrzeni miasta"
30 lipca 2021 r. (piątek), godz. 15.00
Start w parku miejskim na rogu ul. Reymonta / al. Jana Pawła II

Goście spotkania: Jan Kamiński i Katarzyna Szczypior

Poniżej informacja z profilu na Facebooku Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Włodawskiej:

Zapraszamy Mieszkanki i Mieszkańców Włodawy oraz wszystkich zainteresowanych wczasowiczów na kolejne otwarte spotkanie w ramach projektu "Wspólna Włodawa"!
Gośćmi spotkania będą:
Jan Kamiński - architekt krajobrazu, pracownik w Katedrze Kształtowania i Projektowania Krajobrazu (Katolicki Uniwersytet Lubelski),
Katarzyna Szczypior - architekt krajobrazu, inspektor nadzoru terenów zieleni (SITO/NOT), certyfikowany inspektor drzew (Instytut Drzewa).
Tym razem będzie to spotkanie poświęcone zagadnieniom przyrodniczym, ekologicznym i dotyczącym każdego z nas, bo miejskie parki przedłużają nam życie! Spotkanie z fantastycznymi ekspertami w formie spaceru. Zbiórka przy pomniku sapera, wejście do parku przy ul. Reymonta i Jana Pawła II.

Plakat: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Włodawskiej