Plakat informujący w języku polskim i ukraińskim o pomocy biblioteki dla uchodźców. Tło niebiesko-żółte. W rogu zdjęcie włodawskiej biblioteki. Informacja na plakacie zgodna z treścią artykułu.

Zapraszamy Naszych Ukraińskich Gości do biblioteki od 07.03.2022 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 -16.30.

PROPONUJEMY

• Dostęp do Internetu w Czytelni Internetowej z możliwością bezpłatnego wydruku potrzebnych dokumentów.
  • Dla dzieci w wieku od 8-17 lat - Strefa Gier - X-BOX, gry planszowe, puzzle, gry komputerowe.
  • Kącik plastyczny - dla dzieci do 8 lat (kolorowanki, wyklejanki, wycinanki - zapewniamy materiały).
  • Dostęp do elektronicznych wydań książeczek dla dzieci i młodzieży w języku ukraińskim.

DRODZY MIESZKAŃCY WŁODAWY!
Z wdzięcznością przyjmiemy od Państwa nowe materiały plastyczne dla dzieci, tj. kolorowanki, kredki, flamastry, kolorowy papier, bibułę, klej, bloki rysunkowe itp. Materiały, których nie wykorzystamy na zajęciach, zostaną przekazane uczestnikom zajęć.
Prosimy również o przekazywanie literatury w języku ukraińskim dla dzieci i dorosłych.

БІБЛІОТЕКА ДЛЯ УКРАЇНИ

Запрошуємо наших українських гостей до бібліотеки з 07.03.2022 р. з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.30.

МИ ПРОПОНУЄМО:

• Доступ до Інтернету в Інтернет-читальному залі з можливістю безкоштовного друку необхідних документів.
  • Для дітей 8-17 років - Game Zone - X-BOX, настільні ігри, пазли, комп'ютерні ігри.
  • Художній куточок - для дітей до 8 років (розмальовки, витинанки, матеріали - надаємо).
  • Доступ до електронних видань книжок для дітей та підлітків українською мовою.