Inicjatywa Lokalna Między Drzewami
serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy
i projektu fotograficznego
"Między nami a drzewami"
poruszającego ważne dla nas tematy związane z drzewami
i zielenią w naszym mieście

drzewa 01 plakat28 czerwca 2019 r. (piątek), godz. 17.00
Galeria Na Poddaszu
ul. Przechodnia 13

Na co dzień jesteśmy tak zajęci własnymi sprawami, że często nie zauważamy zachodzących wokół nas zmian. Przyzwyczajamy się do tego co jest, nie pamiętamy już jak wyglądało nasze miasto rok, dwa i więcej lat temu.

Zaprezentowane zdjęcia zabierają nas w podróż w czasie, dzięki nim możemy zobaczyć jak zmieniło się nasze miasto na przestrzeni lat a także zastanowić się nad kierunkiem i rodzajem tych zmian oraz zadać sobie ważne pytania:

Czy faktycznie jesteśmy zadowoleni z wyglądu naszego miasta i zmian jakie w nim zachodzą?
Czy naprawdę podoba się nam miejsce, w którym żyjemy, nasze osiedla i ulice?
Czy takiego miasta do życia pragniemy?

O drzewach opowie, znany nam i lubiany Włodek Czeżyk - komendant Straży Leśnej w Nadleśnictwie Włodawa.

Naszym gościem specjalnym będzie pani Katarzyna Rokita - prezes Federacji Arborystów Polskich.

Informacja:
Edyta Gałan