Dnia, 25 maja (poniedziałek) odwiedzili naszą bibliotekę uczniowie klasy III „c” pod opieką wychowawczyni Sylwii Faderewskiej (Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie).

Na pierwszym planie widzimy grupę dzieci skierowanych twarzami w kierunku bibliotekarki. W tle widnieje plakat z harmonogramem V Chełmskich Targów Książki.

W dniu 21 maja, (czwartek) odwiedziłam uczniów klasy II „c” wraz z wychowawczynią panią Agnieszkę Orzechowską ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie. Podczas wizyty dyskutowaliśmy o książce „Którędy do Yellowstone” - A i M. Mizielińskich.

Na pierwszym planie widzimy dzieci skierowane twarzami do prowadzącej. Tło stanowi wystrój sali z wyeksponowanymi planszami edukacyjnymi.

W dniu 19 maja, (wtorek) miałam ogromną przyjemność odwiedzić uczniów klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie wraz z wychowawczynią Marzeną Malinowską.

Grupa dzieci wraz z prowadzącą pozują do wspólnej fotografii przy teatrzyku kamishibai. W tle tablica z planszami edukacyjnymi.

W dniu 19 maja, (wtorek) odwiedzili naszą bibliotekę uczniowie klasy II „b” (Szkoła Podstawowa nr 2 we Włodawie) wraz z wychowawczynią panią Renatą Kostrzewską.

Grupa dzieci wraz z wychowawczynią stoi wokół blatu na którym wyeksponowane są książki. Tło stanowi wystrój biblioteki w kolorach czarno – czerwonym

W dniu, 16 maja (sobota) spotkałam się wraz z grupą DKK dla Dzieci. Głównym tematem naszych zajęć był Poleski Park Narodowy i jego mieszkańcy.

Dzieci wraz z panią stoją przy tablicy zwrócone w kierunku plansz edukacyjnych. Tło stanowią regały z książkami.

Gratuluję naszym małym czytelnikom, którzy wzięli udział w projekcie Mała Książka – Wielki Człowiek.
Dzieci podczas wypożyczania książek z Oddziału dla Dzieci, zebrały komplet naklejek na kartę Małego Czytelnika.
Nasi wspaniali czytelnicy to: Maria, Leon, Veronika, Zuzanna i Ignacy, zostali uhonorowani także dyplomami świadczącymi o ich czytelniczej pasji.

Dzieci pozują do fotografii trzymając w rekach dyplom Małego Czytelnika na tle plakatu Mała Książka – Wielki Człowiek. Ze zdjęć utworzono kolaż, którego tło ma kolor granatowy.

W czwartek, 7 maja, miałam przyjemność odwiedzić uczniów klasy I, II, III- Szkoły Przysposabiającej do Pracy ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego we Włodawie wraz z wychowawczyniami: Martą Kaliszuk, Edytą Borkowską i Beatą Wawryszuk.

Grupa młodzieży wraz z paniami pozują do wspólnej fotografii.

We wtorek, 5 maja miałam przyjemność odwiedzić uczniów klasy III „b” ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.

Na pierwszym planie grupa dzieci skierowana jest w kierunku prowadzącej, która przedstawia im ilustrowaną opowieść w teatrzyku kamishibai. W tle widnieją plansze edukacyjne.