Czwartkowe przedpołudnie w Oddziale dla Dzieci (13 lutego) upłynęło bardzo wesoło! A to za sprawą przesympatycznych, najmłodszych czytelników, podopiecznych Klubu Malucha DOMEK, którzy wraz z paniami Marzeną Sadowską i Anną Markiewicz odwiedzili naszą bibliotekę.

DSC0027

Maluszki z entuzjazmem wysłuchały rymowanej opowieści o przygodach kaczuszek, następnie zaś przeglądały książeczki z ulubionymi bohaterami :)
Mili goście opowiedzieli nam, jak dbają o naszych uskrzydlonych braci mniejszych. To prawdziwi miłośnicy przyrody. Karmnik, przy żłobku codziennie wypełniony jest świeżymi ptasimi smakołykami :)
Ciekawych rozmów dopełnił przegląd książeczek i kolorowych albumów o ptakach. Podczas zwiedzania wystawy fotografii „Skrzydlaci” eksponowanej w Galerii Na Poddaszu pełni ekspresji rozpoznawaliśmy ptaki uchwycone w kadrach :)
Dziękując za roześmiane spotkanie zapraszamy w nasze progi jak najczęściej!

Joanna Orzeszko

Fot. M. Topolska