W środę, (12 lutego) odwiedziłam dzieci z grupy Żabek w Przedszkolu Nr 2 we Włodawie, której opiekunem jest pani Agnieszka Śpiewak.

IMG 20200212 095030

Podczas wizyty, rozmawialiśmy o zbliżających się Walentynkach. Dzieci opowiadały jakie plany mają w tym wyjątkowym dniu. Padły także deklaracje przedszkolaków, komu wręczą własnoręcznie wykonane walentynki. Wśród obdarowanych byli rodzice.
Następnie przeczytałam dzieciom bajkę Doroty Gelner „Żaby”, która wprawiła nas w bardzo dobre nastroje i spowodowała uśmiechy na naszych twarzach. Spotkanie zakończyliśmy bajką, którą zaprezentowałam w teatrzyku obrazkowym pt. „Zakochani”. Główną bohaterką tej opowieści była czarująca Żabka, która skradła serca przedszkolaków.
Serdecznie dziękuję za wspaniałą atmosferę, która panowała podczas zajęć i zapraszam do biblioteki.

Małgorzata Topolska