Mimo pochmurnej aury na dworze, w sobotnie przedpołudnie (20.11.21 r.) spora porcja uśmiechu i słonecznego nastroju towarzyszyła nam przy rozmowach o książkach i nie tylko ;)

20211120 125854

Przegląd nowości wydawniczych dla młodzieży (dostępnych już dla naszych Czytelników) prowokował różne tematy codziennego życia. Powspominałyśmy sobie początki naszego Klubu, którego rocznica zbliża się wielkimi krokami! 27 listopada 2021 minie 8 lat od pierwszego spotkania pod szyldem Dyskusyjnego Klubu Książki i zawiązania się wówczas dziecięcego klubu. Wiele pięknych spotkań i wydarzeń przeżyłyśmy w tym czasie. Wiele inspirujących osób gościłyśmy w naszym klubie. Przeczytałyśmy wiele półek książek ;) o których wiecznie nie mogłyśmy się nagadać :)
Całe mnóstwo radości i wzruszeń towarzyszyło nam przez te lata, za które z serca Wam dziękuję Dziewczyny!
Tymczasem zbliża się grudzień, a to oznacza, że niebawem spotkamy się (bardzo tradycyjnie) w aromatycznym pierniczkowym klimacie ;)

Joanna Orzeszko

fot. J. Orzeszko