W środę, 06 marca odwiedziłam dzieci z grupy „Żabki” pod opieką pani Katarzyny Kapitan oraz grupę „Misie”, której wychowawcą jest pani Dorota Winiarczyk w Przedszkolu Miejskim nr 2 we Włodawie.

P3060015

Podczas spotkania dyskutowaliśmy o najpiękniejszej naszym zdaniem porze roku jaką jest Wiosna. Dzieci z ogromnym entuzjazmem opisywały budzącą się do życia przyrodę.
Wymieniali zarówno zwierzęta, które co roku powracają do nas z ciepłych krajów jak i pierwsze kolorowe kwiaty.
Podczas mojej wizyty, dzieci wysłuchały z ogromnym zaciekawieniem opowieści o przygodach niesamowitych zwierzątek. Bajka została zaprezentowana w teatrzyku Kamiszibai. Na zakończenie każdy z uczestników mógł nauczyć się prezentacji kart z pomocą „magicznej skrzynki”.
Serdecznie dziękuję za ciepłe przyjęcie i zapraszam do naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Fot. Dorota Winiarczyk, Helena Olszewska