Piątkowy poranek, 29 marca był niezwykle radosny w naszej bibliotece. Oddział dla Dzieci odwiedziła grupa Słoneczek z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego, które z wychowawczynią, panią Iwoną Olszewską przyszły poczytać książki o wiośnie, kwiatach i przyrodzie.

DSC0006

Bystre trzy i czterolatki doskonale odnalazły się w naszej placówce, szybko odkryły wszelkie atrakcje, z których mogą u nas korzystać. Obiecały też powrócić z rodzicami, by zapisać się do grona czytelników.
Ciekawskie maluchy, podobnie jak Fenek, bohater czytanej książeczki „Wiosna w ogrodzie” poznawały zwiastuny wiosny w najbliższym otoczeniu.
Odkrywaliśmy też talenty muzyczne, zarówno wokalne, jak i instrumentalne dzieci, które próbowały swoich sił przy keyboardzie!
Wiele uśmiechu i sympatycznych rozmów towarzyszyło nam podczas tego spotkania :)

Dziękując Wam za przemiłe odwiedziny zapraszam w biblioteczne progi jak najczęściej!

Joanna Orzeszko

Fot. M. Paszkowski, J. Orzeszko