Dzieci z grupy przedszkolnej „Małe Skrzaty” działającej przy Szkole Podstawowej Nr 3 we Włodawie, poznały Misia Franka, ulubieńca naszych najmłodszych czytelników.

IMG 20191220 110801

Zielony miś, odwiedził dzieci w piątek, 20 grudnia. Już od progu, zostaliśmy wesoło przywitani piosenką o czytającym misiu. Mali gospodarze wraz z ich grupową maskotką misiem Samim, wysłuchali historii o nietypowym zielonym pluszaku. Bajkę zaprezentowałam z pomocą teatrzyku kamishibai. Wysłuchana opowieść tak bardzo wzruszyła słuchaczy, że wszystkie dzieci chciały koniecznie przytulić zielonego gościa. Oboje z misiem Frankiem, długo i z wielkim sentymentem będziemy wspominać tę wizytę. Jesteśmy przekonani, że nasi nowo poznani przyjaciele będą często odwiedzać Oddział dla Dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie. Ja ze swej strony obiecuję polecać ciekawe historie, niezwykłych bohaterów z dziecięcych kart książek.
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do biblioteki wszystkie Małe Skrzaty.

Małgorzata Topolska